Ikariam LT

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

DĖMESIO: Serveriu Eta ir Zeta sujungimas!

6

Edith

Miestu kurimas

0

Recent Activities

• Edith -

Replied to the thread DĖMESIO: Serveriu Eta ir Zeta sujungimas!.

Sveiki, teisingai @-Bajoras- sako, kaip bebūtų gaila, LT administracija tikrai jokių serverių sujungimų neatlieka :/ Kas liečia dėl aktyvumo, tai tikrai yra begalė laisvų gerų anketų, kad žaisti serveriuose, kuriuose nors kiek aktyviau vyksta…
  • -Bajoras- -

Kad manau,jog siuo klausimu LT administracija bejege :) norit aktyvumo eikit i tuos serverius kuriuose daugiausia zaideju,losia... apskritai nereikejo kurtis,naujuose serveriuose ir nereiktu db skustis :) jei nenorit losti nuo pradziu,tiek deltoje,tiek…
  • miracle -

Sauni mintis. Zaidziu eta pasaulije esu VL alijanso lyderis ir kiek kalbejomes visi taipat noretu susijungimo. Taip kad prasau administracija atkreipkite demesi I tai. Ir jei kas zinote kaip susisiekti su administracija padarykite tai ir paraginkite juos…
  • miracle -

Wrote a comment on djakon’s wall.

Wall Comment
    Sveiki. Esu zaidejas is etos serverio Eitvydas. Prasau apsvartyti galimybe sujungti Eta, Theta ir Zeta pasaulius kol jie visiskai nesunyko visi trys pasauliai nebeturi ka veikti sujungimas atkurtu veiksma juose. Nauji priesai nauji sajungininkai.…
  • miracle -

Wrote a comment on Brolis’s wall.

Wall Comment
    Sveiki. Esu zaidejas is etos serverio Eitvydas. Prasau apsvartyti galimybe sujungti Eta, Theta ir Zeta pasaulius kol jie visiskai nesunyko visi trys pasauliai nebeturi ka veikti sujungimas atkurtu veiksma juose. Nauji priesai nauji sajungininkai.…
  • Outlaw -

pritariu dėl sujungimo. Esu Thetos žaidėjas Sniper137
  • obelisk0211 -

• obelisk0211 -

Liked Anoonimas’s post in the thread DĖMESIO: Serveriu Eta ir Zeta sujungimas!.

Like (Post)
    Sveiki, Kad ir kaip šiuo metu ikariam lietuvoje atrodo žlugęs, ji vistiek dar yra žaidžiančiu. Šiais metais kažkodėl ikariamas pridėjo netgi 3 naujus serverius Zeta, Eta, Theta. Tačiau jau tokiose serveriose kaip Zetoi ar Etoi, praėjus
  • ideivis -

Pritariu tokiai idejai, nes Thetos serveryje nieko nevyksta musiai savo salose tik, net neidomu.
  • ideivis -

Liked Anoonimas’s post in the thread DĖMESIO: Serveriu Eta ir Zeta sujungimas!.

Like (Post)
    Sveiki, Kad ir kaip šiuo metu ikariam lietuvoje atrodo žlugęs, ji vistiek dar yra žaidžiančiu. Šiais metais kažkodėl ikariamas pridėjo netgi 3 naujus serverius Zeta, Eta, Theta. Tačiau jau tokiose serveriose kaip Zetoi ar Etoi, praėjus