Ikariam LT

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Recent Activities

• Šelmis -

Replied to a comment by Tomas0506 on Šelmis’s wall.

Wall Reply
    Sveiki, rašykite tokiais klausimais į - support.lt.ikariam.gameforge.com/
  • Šelmis -

Wrote a comment on Šelmis’s wall.

Wall Comment
    Sveiki, rašykite tokiais klausimai į - support.lt.ikariam.gameforge.com/
  • Tomas0506 -

Wrote a comment on Šelmis’s wall.

Wall Comment
    sveiki ar butu ymanoma is epsilon perkelti visus miestus pagal tais kordinates kurias as noreciau ar butu taip ymanoma?
  • Tomas0506 -

Wrote a comment on Blurik’s wall.

Wall Comment
    sveiki ar butu ymanoma is epsilon perkelti visus miestus pagal tais kordinates kurias as noreciau ar butu taip ymanoma?
  • Tomas0506 -

Wrote a comment on Brolis’s wall.

Wall Comment
    sveiki norejau paklausti mano draugas zaidzia deltoj pasauly ir as noreciau atsikelti visus miestus is epsilon y delta salia mano draugo ar galetumete atkelti mane ten salia mano draugo?
  • Tomas0506 -

Wrote a comment on Barmalejus’s wall.

Wall Comment
    sveiki norejau paklausti mano draugas zaidzia deltoj pasauly ir as noreciau atsikelti visus miestus is epsilon y delta salia mano draugo ar galetumete atkelti mane ten salia mano draugo?
  • Tomas0506 -

Wrote a comment on centrix’s wall.

Wall Comment
  • Tomas0506 -

Wrote a comment on flora’s wall.

Wall Comment
    sveiki noriu is epsilon persikelti acc visus miestu ar butu ymanoma atsikelti kitom cordinatemis?
  • woppii -

Replied to the thread Keičiu ACC.

Keičiu ACC 1. 1 Acc Deltoj (2,143,293 BT) ,ruoštas tiek jurai ,tiek sausumai 2 Acc Epsilone (807,076 BT) ,8 miestai ,biški apleista ,reiktu pasiuntinet vyna. 2. Keisčau šias dvi anketas i viena, nuo 2kk+, 10 miestu(butu geriausia),labiau ruostas…
  • Tomas0506 -

Wrote a comment on CheeseBurger’s wall.

Wall Comment
    jeigu as neatsakysiu tai vakare gryzes po darbo galiu tik atrasyti buk online vakare