Search Results

Search results 1-20 of 181.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• VEL nauja versija tipo :D

flora - - Pagalba ir Klausimai

Mums irgi tokios iniciatyvos reiktų

• beabejonės

• kartmanai, na matai čia toks bugas, kad jeigu dėl jo blokuotumėm, tai būtų truputį nesąžininga ir to žaidėjo atžvilgiu, nes tada gaunasi taip, kad jis turėdamas mūšį savame mieste negali perkraut amunicijos. Tu norėtum gaut ban už tai, kad perkrovei snaipus?

• Sveiki, atsiminkit vieną dalyką, kad adminai žaidimo klaidų netaiso, tai daro GF.

• Del supporto

flora - - Forumo Diskusijos

Quote from Daktaras: “Ne tau vienam taip, aš gaunu ban už insult, sakau parodykit ką įžeidžiau, tai sako rašyk ticketą.. Tai atsiprašau, už ką po velniu tada banini, jei įrodymu neturi? Čia tas pats aš admin būnu, užbaninu žaidėją už multi acc tarkim ir jis sako įrodyk, sakyčiau ticket rašyk aukštesnei valdžiai.. :D” Sveiki, mielas Daktare, kadangi diskutuoti forume apie blokavimo priežastis ir panašias situacijas negaliu - suteikiau visą informaciją ką daryti, kad gautumėt atsakymus į Jūsų klau…

• Demetros sodai

Quote from Brolis: “Jei gerai pamenu tai tas procentas prisideda tiesiog prie tavo dabartinio gyventojų prieaugio. Tarkim per valandą 60 žmonių atsiranda mieste, tai su 12% Demetros sodo efektu priaugs ~67 gyventojai. Dar pasitikslinsiu, bet manau neklystu.” Neklysti, Broli. Tik dar noriu paminėti, kad didesnis gyventojų prieaugis būna tik tokiu atveju, jeigu mieste yra pakankamai laisvos vietos naujiems gyventojams. Tai reiškia, kad jeigu pas tave miestai pilni, tai Demetros sodų naudoti nevert…

• -AO- ir K-K konflikto kronikos

flora - - Karų diskusijos

aš apie tokio masto masinius nekalbu kaip End ir AH dabartinis laivų mūšis todėl ir klausiau kas tau yra laimėjimas DVIKOVOJE, nes man asmeniškai dvikova yra vieta ir laikas parodyti savo mokėjimą kariauti, o ne sumesti karius/laivus ir nueiti pietų miego. Jeigu nėra laiko ar pan. tai tada aš asmeniškai nematau tikslo išvis eiti į dvikovą, bet aišku čia tik mano asmeninė nuomonė

• -AO- ir K-K konflikto kronikos

Man asmeniškai klausimas iškilo koks skirtumas nuostolių atžvilgiu ar anketa tarkim 2 mln ar 20 mln? Ir jeigu ne nuostolių skirtumas, tai kas tada yra pergalė dvikovoje? žalia ataskaita ? ar kas?

• Ignoravimo nuėmimas

clip2net.com/s/3xBxME1 spausk šią rodyklę, esančią diplomatijos patarėjuje ir ten rasi "ignoruojami žaidėjai"

• Karų ataskaitos/diskusijos

va matai kiek tu ale žinai...jau ir aš "tipo nežaidžiu"..gal pradėk kalbėt faktais, o ne sapalioti ko net nežinai o dėl kolosų jūsų nieks ir neverkia, tiesiog konstatuoja faktą ir tiek ( ko tu niekaip negali padaryt kaip matau ) o apie 5lvl kolosus gretimuose miestuose, tai sorry, bet irgi ne tau pirštu rodyt...šventi gi mat atsirado

Jūs žaidžiat pagal save ( kolosai ), End žaidžia pagal save ( multikai jūsų spėjimu ir be konkretumo )...jooo, tikrai rimtai atrodo sorry, aš nebežaidžiu, bet savo "vaikais" didžiuojuosi

o man ir nelabai reikia, kad tau rūpėtų matai, kai žmonės neslepia ir taisyklių nepažeidžia, tai toks čia ir multinimas, tad..kaip sakoma gal tegu visi į savo daržus žiūri kas kiek ir kur multina o realiai vienas žaidėjas nemanau, kad jau visas ally bet dzin, tu teisus...

Kaip įdomiai atrodo, kai faktą dėl kolosų bandoma glaistyti kliedesiais apie multicus, ko net negali įrodyti čia aišku ne mano reikalas, bet iš šalies keistai atrodo

ne, nu supranti kas juokingiausia, kad jūs kalat, End kala, bet jūs verkiat, kad End neverktų, kad jūs kalat kolosus, nors verkiat tai jūs Tokia keista situacija iš šono žiūrint

Quote from Kartmanas: “O, Flora, seip nezinau ar naudoja masiniame kolosus...” Na va, tai jeigu nežinai, tai manyčiau mažiau skaičiuok svetimas nuodėmes Neišlaikiau nepakomentavusi tik todėl,kad tiesiog akivaizdžiai norite parodyti oj vaje kokie jūs geri...o va tie End niekadėjai, tai tik kolosais švaistosi ir gynyboj nesėdi, bet užmesk vieną akį kartais ir į savo daržą, apsidairyk ir pamatysi gal ir tu ko nematęs

Kartmanai, aš čia aišku ne prie ko, bet visgi kaip End įkūrėja labai noriu tavęs šio to paklausti ..:) kadangi jau tu čia taip viešini kiek kas kolosų kalė iš End pusės, tai prašau apšviesk liaudį, kiek kolosų ( 4 lvl ) jau kalta yra tame didžiajame laivų mūšyje, kuris jau siekia daugiau kaip 2k raundų?

• Šventės

flora - - Ne į temą

Po eglute linkiu Jums rasti Pačių brangiausių dovanų: Jėgų pradėtus darbus tęsti, Stiprybės, polėkių, svajų, Sveikatos taurę pilnutėlę, Naujų minčių, skambių dainų Ir įkvėpimo kibirkštėlę, Ir šypsenų - švelnių, šviesių... Gražių ir šiltų Švenčių, mielieji

• Kodel vis dar zaidziame si zaidima?

flora - - Ne į temą

Quote from NePacifiste: “Nieko asmenisko, bet jei zmogus sedi forume ir zino visas naujienas, tai neskaitau, kad "mete" zaist , vis tiek egzistuoja, nors ir teoriskai ” forume lankausi, nes vis dar adminauju ( kol dar neišmetė ), tad...

flora - - Ne į temą

flora - - Ne į temą

na nežinau kiek ten labai mažiau stažas 6 metai su puse ir buvo laikai kai per visus 5 servus žaidžiau aišku, gal nuo tavęs kažkiek ir atsilieku, bet... irgi turiu patirties biškį