Search Results

Search results 1-5 of 5.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• Čia tiem kurie dar nematė naujausio ikariam atnaujinimo * 7.10.0 * 05.12.2018 * - * 7.9.2 * 05.07.2018 * - Ištaisytos klaidos - Nuo šiol atvejis, kai dėl skirtingų laiko zonų karių judėjimo laikai galėdavo būti rodomi neteisingai, nebepasitaikys. - Klaida, kai mūšių ataskaitose balionų-bombarduotojų patobulinimo lygis buvo rodomas neteisingai, ištaisyta. * 7.9.1 * 21.06.2018 * - Ištaisytos klaidos - Ištaisyta klaida: Premium kariuomenės patarėjo apžvalga nuo šiol pilna. - Ištaisyta klaida: Pradž…

• Noro yra žaidėjų yra reikia tik adminų ir gameforge pastangų , jug nešam jiem pinigus

• Davai koki įdomų intervių gal pyst ir pakils forumas kaip , kad ir seniau ūpo nenumuši, žmonės šneka epsilone kažkas bręsta :).... Gal kada po daug daug metų bus baltijos šalys suijungtos kaip kad pietų amerika beroc

• Na taip puikiai išdėstei viską. Kai pats gameforge nebenori stengtis net matydamas mūsų pastangas tada nebelabai ką pakeisi nebent jie pakeistų požiūrį į tai, nes man asmeniškai nei vienas jų žaidimas neprilygsta šio, galbūt viena diena jie grįš prie ikariamo.. žaidžiu jį senai, bet tos bemiegės naktys tikrai dar nenusibodo,. Ačiū tau , jog nepagailėjai laiko atsakyti man

• Ikariam forume esu naujokas, tačiau ne ikariame, esu vienas iš tų kuriam šis žaidimas vis dar yra brangus. Kaip matau forume nyku jau senokai, viena kita žinutė pasirodo retkarčiais. Šį žaidimą daugelis nurašo, esą jis jau " miręs ". Kūrėjai padarė daug, sukūrė puikų strateginį žaidimą kuris patapo netgi daugelio antruoju gyvenimu. Tačiau su laiku žaidimas ėmė blėsti , prasidėjo "morkų era" dėl mūsų pačių žaidėjų. Vieniem žaidimas tiesiog atsibodo, kiti dėl šeimyninių, ligos ar kitų asmeninių pr…