Pinned Ieškau ACC

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ieškau ACC

Laikas ir čia šiek tiek aptvarkyti. Tad sukūriau naują temą visoms jūsų acc paieškoms

Šioje temoje rašote visi, kas ieško kokio nors acc.

Rašant būtina nurodyti:
      1. Žaidimo serverį.
      2. Savo kontaktus.
      3. Pateikti pageidaujamus acc kriterijus.
      4. Žaidimo patirtis,tikslai ir papildoma informacija apie mane (laikas būnant online ir pan ).
      5..Gavus acc, PRIVALOMA post'ą redaguoti ir jame pranešti kad acc rastas ir daugiau jo nebeieškoma.

Visos kitos panašios temos bus trinamos be perspėjimų.Diskutuoti/aiškintis ar reikšti nuomonę prašome privatuose, ar 2 punkte nurodytais kontaktais.
      Beje :
      1.Skelbis, kad ieškote acc galima tik 1 kartą.
      2.Ištrintų/kelių to paties ip regitracijų forumo acc savininkų pranešimai bus trinami vos tik pastebėti.

Negalvokite, kad kuo daugiau sukursite pranešimų, tuo daugiau šansų, kad rasite acc. Taip nėra. Kokybė, o ne kiekybė mielieji.
      Prieš ką nors darydami perskaitykite Žaidimo taisykles bei Forumo taisykles.
      Prieš ką nors rašydami pasinaudokite Paieškos funkcija ir įsitikinkite, kad apie tai nebuvo diskutuota.
      O jei esi naujokė/as forume, tada būtinai apsilankyk Svarbiausia informacija forumo naujokams!
    • PAVYZDYS:
      Ieškau naujo acc.
      1. Žaidimo serveris - Alpha.
      2. Mano kontaktai: skypė - „pavyzdys“.
      3. Kriterijai : ne mažiau kaip 50 tūkst. bendrų taškų.
      4. Žaidžiu jau apie pusę metų. Tikslai : būti svarbia dalimi aljanse, padėti draugams ir tiesiog mėgautis žaidimu.Esu rimtas,konikabilus pagal galimybes daug laiko online praleidžiantis žmogus, tad acc prižiūrėsiu ir su juo sparčiai kilsiu aukštyn.

ACC rastas, tad daugiau pasiūlymų nebesiųskite. Ačiū !
      Prieš ką nors darydami perskaitykite Žaidimo taisykles bei Forumo taisykles.
      Prieš ką nors rašydami pasinaudokite Paieškos funkcija ir įsitikinkite, kad apie tai nebuvo diskutuota.
      O jei esi naujokė/as forume, tada būtinai apsilankyk Svarbiausia informacija forumo naujokams!

The post was edited 1 time, last by brotherlt ().

• Sveiki :)

Esu Gražvydas, patirties ikariame turiu apie 2 metus, serveris nesvarbus, svarbu kad acc būtų stiprus pagal serveri, žmogui kuris duoa acc atskleisiu savo praeities istorija (ikariamo) manau tikrai buvau tas kuris čia sumaišė visas kortas :)))) Būsiu ištikimas vienam klanui ir vienam serveriui. Sėkmės. Labiausiai vertinčiau aktyvius serverius :D
    • 1.Zaidimo severis nesvarbu(nes bus sujungimas)
      2. Kontaktai-skype deiwis12341 arba i pm.
      3. Acc kriterijai nesvarbus gerai butu, kad nebutu labai maza
      4. Žaidimo patirtis 2009 tai su ikarima 6 metus gyvenu, online buna daznai, moku kariauti, galiu ir statyti jokio skirtumas, anksciau turejau daug aljansu buvau lyderis, tai jai reik vado rasykit. Apha loginas- Kasturo.
    • Ieskau acc karui

Sveiki ieskau gero acc KARUI. zaidziu daugiau sausuma,.Esu senas zaidejas ne viena nakti praleides prie musiu. Noriu jau isbaikto acc apie 5M su stebuklais. tikiu kad alijansuose yra nenaudojamu acc arba tikrai atsiras po pasauliu susijungimu. Galiu stoveti uz koki alijansa, zaisti komandoje, manau nepamaisys aktyvus karingas zaidejas su strategija. aciu jai domina kreiptis skype saimons189 arba cia i pm
    • Sveiki,ieškau naujo accounto( acc )
      1.Žaidimo serveris: Geriausia Delta,bet jei spečiau iki sujungimo,tai tiktu ir alpha/beta/gamma serveriai.
      2.Kontaktai: Skype: gvidonasxxx :D
      3. Tinka visi acc nuo 200k juk vistiek aktyviai žaisiu ir pakelsiu :P
      4. Ikariam žaidžiu jau apie 3metus,nesu karingas,bet ir ne ferma,bet kolkas mano žaidimai baigdavosi karais su topiniais alijansais. :D
      Trumpam buvau pamiršęs Ikariam,bet vėl turiu daug laiko ir pasirengęs kilti į aukštumas! :thumbsup:
    • Ieškau naujo acc.
      1. Žaidimo serveris - Delta.
      2. Mano kontaktai: skypė - deividas.k.3 (Taip pat galite rašyti į PM)
      3. Kriterijai: Ne mažiau kaip 2Mln. bendrų taškų.
      4. Žaidžiu jau apie 3 metus. Padėsiu aljansui, draugams ir tiesiog mėgausiuosi žaidimu. Esu rimtas, tad acc prižiūrėsiu ir su juo sparčiai kilsiu aukštyn. :)

ACC Dar nerastas!
    • Ieskau acc.
      1. Serveris - Delta
      2. Kontaktai - i pm
      3. Kriterijai - karine anketa, ne ferma, gali buti prirista prie aly, gali ir ne
      4. Apie mane - zaidziau apie 5m., esu komandiskas, megstu veiksma, online buti turiu marias laiko, noriu grist i zaidima

aciu visiems

Anketa vis dar ieskoma! 2015.08.03

The post was edited 3 times, last by NixyTomas ().

• Ieškau ACC Deltoje

Sveiki. Norečiau gauti acc paruošta kariauti.
      Ši žaidimą buvau žaides prieš porą metų, bet del laiko stokos teko savo acc padovanoti. Patirtis 3 metai. Kadangi dabar yra galimybe skirti žaidimui daugiau laiko, tai ieškau ACC su nemažiau kaip 1kk BT. Geriau butu Deltos serveryje. Acc gali buti prijungtas prie alijanco.
    • Ieskomas accountas

1. Serveris nesvarbu
      2. Skype : lablasas arba private tiesiog cia.
      3. Turetu buti bent 6-7 miestai, bt neturi reiksmes.
      4.Patirtimi labai pasigirti negaliu, apie metus esu zaides. Zaidimo tikslas zinoma tik vienas - kariauti. Dazniausiai bunu vakarais nuo 18h.

Metu 25.
      Nevedes

DAR NERASTAS...

The post was edited 5 times, last by Airidziokas ().

• Ieškau accounto
      1. Žaidimo serveris - Delta
      2. Mano kontaktai: Rašyti į pm
      3. Kriterijai : Norėčiau jau šiek tiek bendrų taškų turinčio accounto (Bent 500k)
      4. Esu žaidęs anksčiau (virš metų), bet dėl laiko stokos atidaviau savo acc. Dabar atradus laisvo laiko norėčiau vėl sugrįšti į Ikariam. Mėgstu kariauti, padedu aljanso nariams, esu draugiškas. :)

Acc rastas.

The post was edited 1 time, last by BeProtis ().