Pinned Ieškau ACC

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ieskau accounto

1. Žaidimo serveris - Delta

2. Mano kontaktai: Gintarasxw Skaip

3. Kriterijai : Norėčiau jau šiek tiek bendrų taškų turinčio accounto (Bent 1000k)

4. Esu senas žaidęs zaidziu 6-7metus Dabar atradus laisvo laiko norėčiau vėl sugrįšti į Ikariam. Mėgstu
      kariauti, padedu aljanso nariams, esu draugiškas. :) gali acc buti priristas prie aljanso.

Dar negavau laukiu pasiulimu. :beer: soundcloud.com/mrlightman/onerepublic-love-runs-out

ACC rastas, tad daugiau pasiūlymų nebesiųskite. Ačiū ! :gamer:

The post was edited 2 times, last by Tony-G ().

• efkis wrote:

Sveiki. Norečiau gauti acc paruošta kariauti.
      Ši žaidimą buvau žaides prieš porą metų, bet del laiko stokos teko savo acc padovanoti. Patirtis 3 metai. Kadangi dabar yra galimybe skirti žaidimui daugiau laiko, tai ieškau ACC su nemažiau kaip 1kk BT. Geriau butu Deltos serveryje. Acc gali buti prijungtas prie alijanco.

Vis dar laukiu pasiulymu :missilelauncher:
    • Ieškau acc nuo 8-10ml BT taškų
      Bent 20k generolo,
      pritaikyto kariavimui,
      išradimai taip pat labai reikalingi
      Aukso nui 100ml :)
      Svarbūs sieros miestai, bei geri kovų dievai
      Trumpai apie mane,
      Man 15 metų, ikariam jau žaidžiu + - 4 metus
      Turiu savų taktikų, dabar žaidžiu epsilone "Sherktas"
      Susisiekti galit čia per a.ž (PM)
      Ieškomas Acc
    • Sveiki ieskau gero karinio acc kuris geriausiai, kad butu priklausomas kazkuriiam is alijansu. Esu aktyvus 16+. Ir sausuma ir jura kovoti moku
      Mūsų didžiausias triumfas – ne tai, kad niekada nekrentame, o tai, kad kiekvieną kartą atsistojame iš naujo.
    • Sveiki, man 20 metų, ikariam lošiau apie 4 metus. Turėjau gan didelę paskyrą su 11 miestų. Norėčiau vėl žaisti. Žiūriu senojo mano Alpha serverio nebėra. Tai galbūt norėčiau žaisti delta serveryje, nes ten yra matytų aljansų. Norėčiau, kad paskyra būtų panašaus kalibro kaip mano turėta, turėtų visus supirktus laivus, salose, kuriose yra miestai būtų daug žaidėjų. Norėčiau, kad ji taip pat būtų pririšta prie aljanso ir netoli kitų aljanso narių. Šiuo metu žaidžiu Delta serveryje kažkokiame užkampyje.
    • Ieškau ACC delta pasulyje

Ieškau ACC nuo ~3kk BT, nėra svarbu kurioje vietoje jis yra, tik būtų gerai, kad miestai nebūtu išmėtyti labai dideliais atstumais vienas nuo kito. Gali būti ir pririštas prie aljanso nėra jokio skirtumo. ACC turėtu būti visiškai neapleistas, bent šiek tiek prižiūrėtas. Žaidimo patirties turiu pakankamai daug, tad susigaudau lengvai. Jei kyla klausimu kreipkitės PM.
    • Ieškau anketos Epsilon pasaulyje :)

Ieškau naujo acc.
      1. Žaidimo serveris -Epsilon
      2. Mano kontaktai: skypė - maryte8024
      3. Kriterijai : ne mažiau kaip 500tūkst. bendrų taškų.
      4. Žaidžiu jau apie 2 metus, bet pamiršau email ir anketa išnyko.. Tikslai : būti svarbia dalimi aljanse, padėti draugams ir tiesiog mėgautis žaidimu.Esu rimta, megėjiška , mėgstu dalyvauti veiksme, galiu pabūti tiek ferma tiek karinga žaidėja. Patirties yra. Ištikima ir atsakinga žaidėja. Laukiu jūsų pasiūlymų. :)
    • Cempionas wrote:

Ieškau naujo acc.
      1. Žaidimo serveris - Delta.
      2. Mano kontaktai: skypė - deividas.k.3 (Taip pat galite rašyti į PM)
      3. Kriterijai: Ne mažiau kaip 2Mln. bendrų taškų.
      4. Žaidžiu jau apie 3 metus. Padėsiu aljansui, draugams ir tiesiog mėgausiuosi žaidimu. Esu rimtas, tad acc prižiūrėsiu ir su juo sparčiai kilsiu aukštyn. :)

ACC Dar nerastas!

Cempionas wrote:

Ieškau naujo acc.
      1. Žaidimo serveris - Delta.
      2. Mano kontaktai: skypė - deividas.k.3 (Taip pat galite rašyti į PM)
      3. Kriterijai: Ne mažiau kaip 2Mln. bendrų taškų.
      4. Žaidžiu jau apie 3 metus. Padėsiu aljansui, draugams ir tiesiog mėgausiuosi žaidimu. Esu rimtas, tad acc prižiūrėsiu ir su juo sparčiai kilsiu aukštyn. :)

ACC Dar nerastas!
    • Rašant būtina nurodyti:
      1. Žaidimo serverį.Neswarbu
      2. Savo kontaktus. Skype Facebook:mielynes4
      3. Pateikti pageidaujamus acc kriterijus.kad butu kazkiek prazaista, butu kokie 5 miestai ir butu geroj vietoj
      4. Žaidimo patirtis,tikslai ir papildoma informacija apie mane (laikas būnant online ir pan ).Zaidimo patirtis 1,5m , zaidziu gladiatus 5m tai noreciau isbandyti sita zaidima kazkiek.
      5..Gavus acc, PRIVALOMA post'ą redaguoti ir jame pranešti kad acc rastas ir daugiau jo nebeieškoma.

acc nerastas

The post was edited 1 time, last by DarkWill ().

• Šioje temoje rašote visi, kas ieško kokio nors acc.

1. Žaidimo serveris: geriau butu DELTA
      2. Savo kontaktus: rašyti PM
      3. Pateikti pageidaujamus acc kriterijus: kuo daugiau bendrų taškų, tuo geriau :)
      4. Žaidimo patirtis,tikslai ir papildoma informacija apie mane (laikas būnant online ir pan ) : turiu acc epsilone, acc turi 3 milijonus BT, pradėjau nuo 0, užkėliau viską pati, puolime sedžiu top 30 kaip minimum, jei netyngiu žaist, noriu tokio acc, kad ir deltoj puolime galėčiau sėdėt bent top50 ir vargo nematyt, nei karių atsistatyme nei resursu trūkume.
    • Ieškau anketos!
      Pasaulis- Epsilon.
      Ikariam žaidžiu nuo 2009 esu patyręs žaidėjas, tad anketa tikrai pasirūpinsiu.
      Anketa nebūtinai turi būti stipri :) užauginsiu.
      Laukiu jūsų rimtų pasiūlymų.

Dar nerastas!
      Ex win! :D gerb kasturo nevaryk!!Geras generolas ne tas kuris turi daug kariu,o tas kuris laimi mušius...

The post was edited 1 time, last by kasturo ().

• Ieskau anketos

Ieskau anketos.
      1. Žaidimo serveris ; Delta
      2. Rasykit i pm.
      3. Acc galetu buti nuo 100k
      4. Žaidimo patirtis,tikslai ir papildoma informacija apie mane (laikas būnant online ir pan ). Veteranas Alphos serveryje, apie 5m patirties. Dalyvaves ne viename musyje, lojalus vienam aljansui. Jei yra klausimu i PM.
    • taigi:
      1. Nesvarbu koks serveris, tiesiog velniskai pasilgau sito zaidimo
      2. Su manimi susisiekti galite cia, arba skype: ernestas4480
      3. Taskai nesvarbu, turiu gana nemazai patirties, noriu acc, nes dievazi is naujo pradet vystytis irgi nenoriu, svarbu nebutu labai farminamas acc, bet ir tai galima sutvarkyti, aisku btu smagu kad but daugiau tasku nei kad kelias desimt tukstanciu.
      4. zaidimo tikslai tai turbut kaip ir visu: smagiai praleist laika, noriu tobulint visus miestus, kariauti, bendrauti su bendruomene ir aktyviai isijungti i visokius musiuis masinius :) laikas online tai galiu praleist labai daug is tiesu, dirbu sedima darba prie kompiuterio, manau, jog 6-8h per para tikrai galiu priziuret atsiputes net savaitgaliais, patirties siam zaidime turiu nemazai: 3-4metai zaidimo, turejau 5M bendru tasku, teko acc atiduoti nes uzpuole egzaminai, dabar butu smagu gauti atgal acc kad ir ne toki koki turejau, bet vistiek kad nuo 0 nereiktu tampytis, o zaisdavau Alpha pasaulyje tuo metu, dalyvavau ivairiuose musiuose buvau ivairiuose alijansuose, moku bendradarbiauti su kolegomis, nesu naujokas siame zaidime, zodziu patirties turiu nemenka bagaza, neverta kazka daugiau plestis, kas susidomejot, rasykite, nekantriai lauksiu :)

acc rastas

The post was edited 1 time, last by ernislt12 ().

• Ieškau account'o

Žaidimo serveris - Delta
      2. Mano kontaktai: abonentas62 Skype
      3. Kriterijai : Norėčiau jau šiek tiek bendrų taškų turinčio accounto (Bent 500k)

4. Esu senas žaidėjas, žaidžiu 4-5 metus su pertraukom, dabar vėl noriu gryžti ir ikariam gretas. :) gali acc buti priristas prie aljanso.
    • Ieškau ACC

1. Domina tik Epsilon serveris,
      2. Siūlydami rašykite tiesiog čia forume į PM, arba email: deividassabonis71@gmail.com
      3. Ieškau didelio acc, kuris gali būti visiškai apleistas, nesvarbu ar labiau skirtas ekonominiam žaidimui ar kariniam, - viską susitvarkysiu. Aljansą žaidimui pasirinksiu savarankiškai, todėl netinka jokios papildomos sąlygos apie išankstinį priklausymą, kuriai nors grupuotei arba acc grąžinimą,
      4. Žaidimo patirtis yra apie 4 - 5 metai, nežaidžiau tik paskutiniais metais nuo 2014m gruodžio. Dabar vėl yra galimybė gryžti į žaidimą. Kasdien žaidimui bus galima skirti apie 2-3val. Nepažadu itin didelio aktyvumo, bet pagal galimybes kariauti tikrai padėsiu.
      5.Kažkada savo turėtus 2acc atidaviau buvusio betos pasaulio žaidėjui. žmogus žadėjo aktyviai žaisti, bet kiek supratau visus acc apleido.
      GERBIAMASIS GAL BENT JAU TU GALĖTUM ATSILIEPTI ?( JUK VISTIEK NEŽAIDI, O ACC KASKART KAS MĖNESI VIS PAKIŠI PO PALME ?(
      5. 2016 07 25 - ACC VIS DAR NERASTAS :(

The post was edited 10 times, last by Anglenas212 ().