Pinned Ieškau ACC

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rašant būtina nurodyti:

1. Pasaulis neturi reikšmės

2. Skype: aurimas718

3. Paskyra esanti daugiau veiksmo teritorijoje, protingai sumodeliuoti miestai.

4. Turiu apie 3 metus žaidimo patirties, tik tiek, kad mečiau žaidimą prieš gerus 2 metus, visų naujovių teks vėl mokytis iš naujo. Esu 18 metų amžiaus, prisijungęs būnu dažnai per telefono apps'ą. Noriu pagerint savo strategavimą, bendravimą. Paskyra gali būti lojali aljansui. Žaidimą mečiau išvystęs savo paskyrą iki 1 milijono BT

5..Ieškau
    • Ieskau Ikariam Account

Sveiki Visi .

1. Žaidimo serveris- Epsilon
      2. Mano Kontaktai - Skype: Matas.Matris
      3. Kriterijos: Turetu Buti Prirista Prie Alijanso, Turetu tureti Nuo 350k Bendru tasku,Jai butu Kariavimo anketa tada butu visai liux. . :)
      4. Žaidimo patirtis: 3 metai,Paskutini karta Zaidziau pries 4 metus Alpha Pasaulyje,LDK alijanse. Turiu daug patirties kariavime,tad belekada galeciau padeti :) Tai tiek,Tikiuosi atsizvelgsit i mano post'a. :)
      Vagys,Apgavikai- Neturi Ir Netures Pagarbos ;)
    • Sveiki, po gan ilgos pertraukos nusprendžiau grįžti į ikariam ir ieškau acc.

1. Serveris - delta arba epsilon
      2. Parašykit PM šitam forume
      3. Acc kriterijai : acc turi turėti bent 2 hefaistus ir išrastus visus karius/laivus . Taip pat gerai būtų kad acc būtų judriam rajone , o ne pasaulio pakrašty. Nesvarbu ar acc pririštas ar ne
      4. Žaidimo patirtis - Pradėjau žaisti kai susikūrė gamma pasaulis ( tai turbūt prieš kokius 6 metus) Žaidžiau gammoj (xaos , -K-) , deltoj(El-D) ir epsilone (-GE-) . Daugiausia laiko skyriau epsilon serveriui , nes ten buvau -GE- generolas ( aljansas beveik visada buvo top penketuke pagal taškus) , generolo pareigas ėjau nuo aljanso susikūrimo iki iširimo ( apie 3-4 metus). Reguliariai išlaikiau aukštas pozicijas (top-20) pagal puolimo / gynybos taškus. Nustojau žaist prieš serverių sujungimą , nes trūko laiko ikariamui. Galiu kariaut tiek laivynu , tiek sausuma . Turiu gan gerą žaidimo ir kariavimo sistemos išmanymą.

Acc rastas

The post was edited 1 time, last by vytasv32 ().

• [taigi:
      1. Serveris nėra svarbu, nes velniškai pasiilgau šio žaidimo
      2. Su manimi susisiekti galite susisiekti čia
      3. Taškai nėra labai svarbu, turiu gana nemažai patirties, noriu acc, nes dievaži iš naujo pradėt vystytis irgi nenoriu, svarbu aišku būtų smagu kad but daugiau tašku nei, kad kelios dešimtys tūkstančių.
      4. žaidimo tikslai tai turbūt kaip ir visu: smagiai praleist laisvalaikį, noriu tobulint visus miestus, kariauti, bendrauti su kolegomis ir aktyviai isijungti i visokius masinius mūšius :) laikas online tai galiu praleist labai daug is tiesu, manau, jog 6-8h per para tikrai galiu prižiūrėt atsipūtęs net savaitgaliais, patirties siam zaidime turiu nemazai: 4-5 metai žaidimo, turėjau 5M bendrų taškų, teko acc atiduoti nes užpuolį\ė egzaminai, dabar butu smagu gauti atgal acc kad ir ne toki koki turejau, bet vistiek kad nuo 0 nereiktu pradėti, o žaisdavau Betoje pasaulyje tuo metu, dalyvavau ivairiuose mūšiuose buvau įvairiuose alijansuose, moku bendradarbiauti su kolegomis, nesu naujokas šiame žaidime, apibendrinus patirties turiu nemenka bagažą, neverta kažką daugiau plėstis, kas susidomėjot, rašykite, nekantriai lauksiu jūsų pasiūlymų :)

2016-03-25 VIS DAR IEŠKOMAS.
      Ieškomas Acc

The post was edited 7 times, last by S4run3s ().

• Ieškoma Epsilon paskyra!

1. Žaidimo serveris - Epsilon

2. Savo kontaktus. tiesiog asmenine žinute šiame puslapyje.

3. Kriterijai: 500k<taškų.

4. Žaidimo patirtis- 3metai, Delta serveryje buvau 50tuke, online būnu 2-3 valandas per dieną. Dėkui

ieškoma
      Beta: Olimpo ugnis(x O x)
      Delta: El Dorado (El_D)

The post was edited 4 times, last by BeGood ().

• Sveiki visi, turbut keista čia mane matyti, bet va Ieškau naujo acc.
      1. Žaidimo serveris - Epsilon.
      2. Mano kontaktai: skypė - Skongalis arba rašot žinutę man čia, Forume.
      3. Kriterijai : ne mažiau kaip 50 tūkst. bendrų taškų.
      4. Žaidžiu jau apie 2 metus, bet viską kaip ir zinau.. Online visad daug praleidžiu, žinių bagažas didelis. Puolimo arba gynybos topuose taškų visada sėdžiu 20-tuke, daug kariauju. Tad anketa nušveista nebus veltui. :) Nieko per daug neprašau, nes to man ir nereikia. :) Anketą bus tikrai labai gerai pasirūpinta, nes ne i naujoko rankas atiduosite. Dėl anketos pririšimo prie Aljanso tai nežinau, nėra skirtumo. Lauksiu pasiūlymų, kadangi pirkti ar parduoti anketų neleistina, tai atsilyginsiu anketos "donorui" matyt resursais žaidime. :D Ačiū už jūsų sugaištą laiką. :)

Anketa rasta.
      "Veni, vidi, viči" Atėjau, pamačiau, nugalėjau. Julius Caesar.

The post was edited 4 times, last by Daktaras ().

• Rašant būtina nurodyti:
      1. Žaidimo serverį - NESVARBU
      2. Savo kontaktus. - PM, epsilone nick INJEKCIJA
      3. Pateikti pageidaujamus acc kriterijus. - Gerai kad butu acc orientuotas kariavimui, bet gavus acc miestus susitvarkysiu pagal save. Aisku kuo daugiau bendru tasku, tuo geriau.
      4. Žaidimo patirtis,tikslai ir papildoma informacija apie mane (laikas būnant online ir pan ). - Zaidime esu ne naujokas, patirtis apie 5 metus. Po ilgos pertraukos vel noreciau gryst i rimta zaidima rimtoj komando. Turejau nebloga (virs 4kk BT) acc gamos pasaulyje, bet po paskolinimo jis pas mane nebesugryzo. Dabar vel statau is naujo. Laiko galiu skirt tiek kiek reikia :)
      5..Gavus acc, PRIVALOMA post'ą redaguoti ir jame pranešti kad acc rastas ir daugiau jo nebeieškoma.-Kolkas laukiu pasiulymu. Aciu.
    • Ieškau acc

Sveiki,
      ieškau acc epsilon pasauly. Būtų neblogai, jei anketa turėtų tvarkingus stebuklus ir būtų arčiau centro, gali būti pririšta prie aljanso. Jei netiks acc - grąžinsiu buvusiems šeimininkams :)

Kreiptis per forumą arba deltoj - Kristė.

VIS DAR IEŠKOMAS. 8)