Pinned Ieškau ACC

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sveiki, buvau kelis metus padares pertrauka nuo zaidimo ir dabar noreciau gryzti atgal, todel ieskau laisvo acc.

1. Serveris: Delta.
      2. Parasykit pm sitame forume.
      3. Acc kriterijai: acc turetu tureti maziausiai apie 1kk BT, acc gali buti priristas prie aljanso arba ne, butu labai gerai, kad acc nebutu pasaulio pakrasty ir aplinkui butu veiksmo, taip pat, jei salos turetu hefaista, bei poseidona.

4. Mazdaug kazkur pries 3 ar 4 metus turejau alphoje acc su apie 2kk bendru tasku ir turejau apie kelerius metus zaidimo patirties, taip pat buvau _AH_ narys apie 2 metus, dalyvavau musiuose, padejau apginti aljanso narius ir draugus nuo priesu, pagrinde karys buvau(sausuma ir nedidelis, bet suderintas laivynas).. Paskui isejau atostogu ilgam laikui, kadangi norejau ilga pertrauka nuo zaidimo padaryti ir po tam tikro laiko tik gryzti i zaidima, bet veliau ivyko serveriu sujungimai apie kuriuos nesuzinojau laiku ir taip ir dingo mano senas acc ۞LordAvernus۞.

Anketa ieskoma.

The post was edited 1 time, last by alanas36 ().

• Ieškau acc

Sveiki, ieškau anketos tinkamos kariavimui jūrose. Taip jau atsitiko, kad anketos neturiu. Anketa geriausiai būtų sufokusuota karui jūrose tad akivaizdu, kad laivų statyklos būtų kuo aukštesnės. Būtų gerai centre kažkur arba kur daugiau veiksmo. Anketa gali būti pririšta prie aljanso arba be jo, tas nėra svarbu. Pageidautina, jog būtų sutvarkyti stebuklai, bent 4 Hefaistai ir 2 poseidonai, galima ir daugiau stebuklų turėti. Minimum 3 sieros miestai.
      Kadangi nebeturiu aljanso, tai tinka bet kurie variantai. Pageidautina anketa nuo 2.3kk taškų, kadangi mano buvusi anketa buvo maždaug tokio lygio,bet galima ir didesnė, man tiks. Nemėgstu ferminti ir to nedariau, tad jei išeina nesiūlykit fermerio anketos.
      Atsilyginsiu lojalumu aljansui, kuris prijungs mane prie komandos arba žmogui - asmeniui, kuris man suteiks šias privilegijas į anketą.
      Kariauti moku tiek jūroje tiek sausumoje, bet laivais geriausiai moku. Esu buvęs generolu aljanso ne vieno ir koordinuoti veiksmus gerai sugebu. Patirties taipogi yra, kaip kam Epsilone žinomas buvau nick'u Daktaras.

Lauksiu pasiūlymų, susisiekite su manimi skype'u - Skongalis. Viso geriausio!

Anketa rasta!
      "Veni, vidi, viči" Atėjau, pamačiau, nugalėjau. Julius Caesar.

The post was edited 1 time, last by Daktaras ().

• Sveiki, ieškau acc kariavimui! Patirtis 5-6 metai, nuo alpha serverių, taip pat esu buvęs LTU, Girtų ežiukų, BT aljansuose, ikariam nustojau žaisti, nes neturėjau per ką :D Acc geriausia nuo 2ml taškų, bent 6 miestų ir netoli centro, arba kur būtų veiksmo. Esu buvęs generolu, tad kordinuotos užduotys man prie širdies, jei atsiras pasiūlymu kreiptis forume, peace.
    • Ieškau acc

1.Žaidimo serveris Epsilon
      2.Mano Skype - Alyyyy46
      3.Butu gerai nemažiau kaip 500k Tašku.
      4.šį žaidima lošiu jau apie 2,5 metų. Reike acc nes reikia pakariauti ir žaiščiau savo malonumui bei kažka pasiekt , savo malonumui :)
      Esu rimtas žaidėjes bei suprantantis šį žaidima puikiai. Aktyvus bučiau labai dažnai.
      :)
    • Sveiki visi, ieskau naujo acc

1. serveris nesvarbu kuris
      2. kontaktai butu galima rasyti tiesiog i mano forumo acc.
      3. na noreciau ne mazesnio keliu milijonu bendru tasku acc,o generolus ir paciam galima uzsikelti jau :)
      4. patirties turiu apie 4-5 metus,bet nelosiau jau kuris laikas,tad noreciau vel prisijungti prie smagaus kolektyvo,ir pakariaut ir pastatyt :)

aciu,jau rastas acc :)

Alpha : [_AH_] Spartas General
      8)
      Beta : -AD- member 8)

The post was edited 1 time, last by cerberis ().

• Ieškau paskyros Epsilon pasaulyje

Sveiki forumiečiai, nusprendžiau po ilgo laiko tarpo sugryžti į ikariam žaidimą ir neberadau nei vienos savo paskyros, o ir nuo pradžių pradėti būtų visiška kančia, tad ieškau žmogaus kuris galėtų man padovanoti savo paskyrą.

Pageidavimai:

Pasaulis: Epsilon
      BT: min. 1 mil.

Su manimi galite susisiekti asmenine žinute, arba paštu: mantuchaprod@gmail.com

Gero vakaro. :thumbup:
    • 1. Žaidimo serverį. Epsilon (nors realiai nėra didelio skirtumo).
      2. Savo kontaktus. ponasben@gmail.com
      3. Pateikti pageidaujamus acc kriterijus. butu gerai nuo 1-2kk BT
      4. Žaidimo patirtis,tikslai ir papildoma informacija apie mane (laikas būnant online ir pan ). Iki serverių sujungimo žaisdavau alpha serveryje, turėjau acc su 3+kk BT, kovojimo būdas - jūra. Turiu sukaupęs nemažai patirties Tiesiog gaila savo laiko vėl keltis viską iš naujo, kai žinau, kad dauguma stipresnių aljansų turi tų laisvų acc :). Visus keliamus reikalavimus galėsime aptarti gmail, skype arba jūsų pasirinkta bendravimo programa :). Trumpai apie mane: Žaidimui laiko tikrai turiu, patirtis taip pat didelė, 20 m studentas ;)