Pinned Interviu sugrįžta! Bajoras

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Interviu sugrįžta! Bajoras

Sveiki visi,

Tikiuosi, kad pristatinėti Tardytojų projekto per daug nereikės. Seni žaidėjai tikriausiai puikiai jį prisimena, nauji... turės progą susipažinti ;) Per daug nesiplečiant apie formalumus, noriu pristatyti savo senai naują kalbintą žaidėją - Bajorą. Šiame interviu pakalbėsim apie tai, kas pasikeitė per tiek metų, kuo patapo mūsų puikiai pažįstamas Bajoras ir kaip jo žaidimas atrodo dabar. Ačiū pašnekovui už įdomų laiką, o Jums, brangieji, lengvo ir gero skaitymo... :love:

Nuo paskutinio interviu prabėgo daug laiko. Papasakok, kas pasikeitė nuo paskutinio karto, kai tave kalbinau. Tiek žaidime, tiek asmeniniame gyvenime, jei neturi didelių paslapčių...
      Žaidime sulaukėm serverių ,,vedybų“, kadangi jau prieš metus ar pusmetį žinojom, kad jo sulauksim, tai bandėm pastrateguoti, kad visiems būtų tik geriau, kad būtų kuo daugiau veiksmo ir nereiktų skųstis, jog serveriai tuštėja. Sakydamas bandėm tai turiu galvoje siūliau didžiausiems Alpha ir Beta aljansams jungtis į vieną serverį. Juk kiek pamenu kildavo diskusijų, kurie čia kietesni :D Aišku ne viskas buvo pagal planą. Asmeniniame gyvenime tai ko gero pakeičiau darbą ir apsigyvenau mūsų Lietuvėlėje :D Tiksliau pasakius grįžau namo... Pabodo užsienietiška duona.

Kaip vertini pasaulių sujungimą?
      Kaip vertinu? Blogai, kaip ir rašiau planai buvo ne tokie. Norėjosi vadinamų rimtų aljansų savo pašonėje ir kalbu ne tik apie draugus, bet ir priešus. Buvau prisiregistravęs betoje, nors ten tik epizodiškai žaisdavau buvau prisižiūrėjęs forume ataskaitų kaip vietiniai kariauja, o tai mąsčiau čia būtų ką veikti su jais. Atvirai rašiau betos aljansų lyderiams, kas aš, iš kur aš, kokiais tikslais, kokiais siekiais... tik arba neišgirdo manęs, arba tiesiog ignoravo. Tuo metu pasirinkimas buvo tarp deltos ir epsilon serverių, kadangi delta buvo mažiau apgyvendinta, siūliau eiti ten, o ir manevrams daugiau vietos būtų buvę... Galiausiai, betos didžiausi aljansai nuėjo į epsilon, alphos į deltą...Situaciją pačiu laiku išgelbėjo Gamos aljansas, kurio priešakyje Lyderė Flora pasirūpino jį sustiprinti prieš sujungimą. Ir šiuo metu manau, kad tai tikrai vertas pagarbos aljansas ir čia jau reiktų ,,nusiimti kepurę,, prieš juos. Jei ne END, manau, bent jau pas mus AH tikrai būtų nubyrėjęs ne vienas žaidėjas, be judėjimo nėra prasmės ir žaidime sėdėti... resursų stumdymas, tai ne žaidimas, mano nuomone :)

Kaip manai, kodėl betos aljansai nesutiko su tavo pasiūlymu?
      Tikrai nežinau, galiu tik spėlioti. Tikrai 100 proc žinau, jog LTU pabūgo eiti į vieną servą, turėjau pas juos įkišęs acc, kaip ir jie turėjo informacijos, kur eis alphos stipriausi. Aš nesidangsčiau, rašiau kas toks esu, kaip nerealu būtų išbandyti jėgas ir t.t., juk jie turi draugų, mes turim draugų, servą būtume užjudinę. Kai į masinę AH parašiau kur mes einam ( delta, nes tuo metu buvo mažiau užkrautas) pranešiau pagr. Alphos aljansams, jie savo ruožtu į masines parašė ir ką tu manai po 10-15 min LTU masinėj jų diplomatas ar atsakingas už tuos reikalus parašė, jog eina į epsilon... tai kokio velnio :D ten jokių balsavimų nebuvo, laukė iki paskutinės minutės, kad tik nebūtų akistatos su mumis. Tai tebūnie yra kaip yra, dabar kapojasi su vaikais ir mažais acc, patys būdami didžiausi ir jaučiasi didvyriais, nugalėtojais :D Nors galėjo turėti lygiaverčius (galbūt) priešininkus. Jau nekalbu apie tokius aljansus, kaip INF ar END, kurie tikrai būtų užkūrę pirtelę...

Buvo susitarimas tiek bendrai pas jus, tiek su kitais aljansais, kad eisit į deltą. Ar visi aljanso nariai sutartinai ėjo ten, kur buvo pasakyta, ar buvo tokių, kurie "pasiplovė?"
      Jei kalba eina apie AH narius, ne visi konkrečiai norėjo kartu eiti, kadangi jau buvau minėjęs, kad man žaidėjo BT nėra prioritetas ir tų žaidėjų kuriuos būdavo sunku prisikviesti į masinius mūšius atgal nepriimsiu :) kiek pamenu, aljansą po perėjimo teko surinkti iš naujo. Tad tie žaidėjai nuėjo į epsiloną :)

Ar mintis eiti stipriausiems aljansams į vieną serverį buvo tavo vieno idėja ar prie jos plėtojimo ir bandymo įgyvendinti prisidėjo ir kiti?
      Va šito negaliu pasakyti tiksliai, gal ji kilo AH kolektyve kažkam tik jos įgyvendinimui arba bandymui tą padaryti pavedė man. Surinkau kype chatą pirmiausia su alphos lyderiais arba jų atstovais, po to bandžiau dadurti ir beta... Alphos karingiausi pasirašė, o dėl betos kaip ir rašiau,,skistymėlis,, :D

Kuriame (-iuose) pasauliuose žaidi dabar ir kodėl? Kokiuose aljansuose? Kokias pareigas ten užimi?
      O žaidžiu deltoje AH, epsilone AO. Sulaukiau kritikos dėl tokio pasirinkimo epsilone, man labai gaila, kad iširo INS, stipriausias epsilon aljansas, gaila lyderis metė žaidimą ir nebebuvo kam perimti jo pareigų... tad INS išsibarstė kiekvienas savo keliais. Bet kas liečia AO, šiuo metu jų lyderis ten, kur kažkada buvau ir aš, renkasi kiekybę, nesakau, kad ten visi žali basi, bet tikrai tokių didžioji dalis, žaidėjų daug, didžioji dalis jų jaunų ir nepatyrusių, bet viskam savo laikas :) Tiesiog reikia jo sulaukti. Potencialo aljansas turi tikrai, manau, laikui bėgant, atsisijos pelai nuo grūdų, juk ir vadinama jaunimą reikia apmokyti...Turi priprasti, tiek prie pergalių, tiek prie pralaimėjimų...O kur aljansas atsidurs ateityje, laikas parodys :) AH jau nežinau kiek metų lyderis ir sekretorius. Dėl sekretoriaus, tai užtikrintai galiu pasakyti į AH patekti tikrai sunku, po jungimo ką priėmiau tilptų ant vienos rankos pirštų, griežta patikra, aktyvumas, išmanymas žaidimo.AO priskirtas Veteranams, kai netingiu generolą pasiimu, kad matyčiau vieną kitą priešo judėjimą ir turėčiau veiklos, bet dažniausiai tingiu. Dabar dar kai turim masinį deltoj, tai visą laiką ten suryja.

Ko labiausiai pasigendi arba kaip tik džiaugiesi, kad nebėra ankstesnėse žaidimo versijoje, nei kad yra dabar?
      Gal ne kiek kažko pasigendu, bet su kiekviena nauja versija vis nusiviliu. Mano galva pats blogiausias sprendimas žaidėjų atžvilgiu buvo piratų sukūrimas... Nors ir pats jais žaidžiau kurį laiką. Teko matyti ištisus salynus žemėlapio kampuose, kurie buvo dirbtinai sukuriami tam, kad rinktų piratų taškus, krūvos ,,multikų,, , kad tik keltis įgulą... Supratau, kad jau nebe man sėdėti naktimis su krūvom acc :D Pasenau ko gero, juk be pertraukų po metų (ir kelių mėn) sulauksiu dešimtmečio čia :D o tai labai daug... Ko gero ikariamo žaidimo metais skaičiuojant tai jau veteranas būsiu :D (suprantu ir adminus, jei jie kategoriški būtų tuo klausimu, apskritai žaidžiancių neliktų :) tik tas kas rimtai piratais nelošia ir nelošęs nemultina, o visi kiti duoda kaip reikalas :D Paprastas pavyzdys, pasižiūri Ikos žemėlapio kampą, visas salynas mažiukų namukų ir to maža, aplink salos užkištos, kad net plūdės nėra kur įmesti pilnai 17 vietų, o pačiam kampe koks piratas įsikūręs. Kur problema, su plūde galima pasiimti resų tik 3lv piratinei, o su ja to kampo nepasieki, turi naudoti ambrą keliant į 4lv ir dar neaišku ar jį paimsi... Išvada neverta tiek aukotis.

Kaip pasikeitė tavo kaip žaidėjo strategija per tuos metus?
      Jei kalbėčiau kaip lyderis, tai pasikeitė kardinaliai viskas. Kol buvau alpha, tai kažkaip mąsčiau kiekybė visada nugalės kokybę. Vienu metu AH turėįo virš 200 ,,abonentų,, (narių), bet vėliau atsirado nauji tikslai, nauji siekiai ir AH liko tik kokybė ir dabar tikrai galiu pasakyti, kad tai vykęs aljansas patikrintas laiko, kai pagalvoji aljansas startavo 2008 metais, pasikeitė ne vienas lyderis, kiekvienas su savom strategijom ir siekiais, aš žaidžiau beveik prie jų visų ir šiuo metu surinktas kolektyvas manau vienas iš stipriausių Lietuvoje.
      O kaip žaidėjas, manau, niekaip aš vis dar manau daugelį užknisu savo bumbėjimu, užsispyrimu, kartais užsimoju per daug negu galiu pakelti pats :D savotiškomis intrigomis priešų stovyklose ( kaip žaidėjas), kartais daug kas atsibosta, o kartais pilnas užsivedimo... Bet kaip žaidžiau šį žaidimą ir kol jis bus, tol tikrai jį žaisiu.

Po serverių sujungimų leidžiama turėti kelias anketas tam pačiam žaidėjui. Ar šnipinėti kitus tapo lengviau? kaip patys valotės nuo nepageidaujamų anketų aljanse ar tai beprasmis reikalas patapo? :)
      Aš pats asmeniškai negaliu pasakyti ar lengviau šnipinėti, nes manęs tas nebedomina, bet daryčiau išvadą, kad lengviau. Bet vėl gi jei turi antrą ar tai trečią acc, tu turi pasidaryti IP dalinimą, kitaip adminai turi teisę blokuoti, o ar taip daroma? Aš negaliu pasakyti, tiesa namu sekretorius mato IP dalinimus, tai prieį priimant ten galima tikrintis, aišku 100 proc nebus, pasidarė jų, bet sekti naujokus taip galima. Mačiau AH pora IP dalinimųsi su priešu, bet neseniai jie dingo :D tai nežinau ar čia pas juos kažkas įkišta iš mūsų, ar jie pas mus :) Mūsų aljansas mažas, žmonės jau metuose realiai šnekėtis nebeturime apie ką, visi žino, ką daryti.

Minėjai, kad užsiimi savotiškom intrigom priešų stovyklose. Papasakok, kas per intrigos, ar bent kokią vieną, kuri įsiminė labiausiai?
      Tai tos intrigos daugiau kaip pačio žaidėjo, ne kaip atstovo nuo aljanso :) nežinau ar aiškiai parašiau...
      Kartais tyčia paprovokuoju, kad sulaukčiau puolimų ir taip galėčiau pažeisti kokias nors aljanso taisykles... nenoriu į tai gilintis, visų kortų dėti ant stalo :D Dėl kažko įsimintino, taip greitai neprisiminsiu, o gal ir kaip prieš tai minėjau, nenoriu visko atskleisti :D

Papasakok man ir kitiems skaitytojams, koks Bajoras yra su savo aljanso nariais, kaip lyderis, draugas ir patarėjas, o koks esi su priešais, žmonėmis iš priešingų barikadų pusių?
      Įdomus klausimas, tikrai žinau, kad tarp savų elgiuosi kitaip negu tarp svetimų :) o koks tas skirtumas ir to priežastis sunku aprašyti. Manyčiau, paliekam tą klausimą atvirą, kaip aš atrodau priešui ir aliečiui arba žmogui, kuris mane tikrai žino :) nes aš nežinau ką parašyti...

Gal netgi žinai žaidėją, ar aljansą, kuris tavęs labiausiai nemėgsta? Pabandysim pakalbint, koks tas Bajoras yra kitiems? :D
      Manęs nemėgsta :D deltoj, gal endų pasiklausti reikia, o epsilone ltu ar kk su kuriais mano keliai yra persikirtę. Matai priešui aš nesistengiu patikti, gal būnu užgaulus, pasipūtęs :D menkinu kitus ir t.t.

Visi, manau, puikiai žino, kad tarp jūsų ir End vyksta masinis. Ar šios peštynės jau baigėsi ar numatytos dar keliems metams į priekį? :)
      ikalogs.ru/report/71c77a06bbbb11e59f4574d02b99d232/
      Atstovėsim kiek reikės, pusmetį ar metus :) jokio skirtumo, resų pilnai užtenka viskam.

Lietuvos rekordą jau sumušėt tikriausiai. Gal teko domėtis kaip pasaulio reitinguose atrodot? :)
      Kartmanas domėjosi, anglų servo forume atskira tema tam yra. Kiek jie žino beveik 22k raundų jiems yra tekę matyti, tad liko apstulbę mažos šalies žaidėjų pasiekimais :) rusų forume užklausiau, jie apskritai nieko panašaus nematę ... tad neoficialiai rekordas pasiektas ir kartelė pakelta aukštai :) manau 30k raundų pasieksim atsargų tikrai yra, ir tai tikrai neskaitant kitų mūšių salose ir aplink per tuos metus :) čia nėra vienetinis mūšis į kurį viską ir leidžiam, tiek END prigavę rezervus mūsų buvo, tiek mes jų...

Ar šitoj vietoj žaidimas patobulėjo? Prisimenu senesnius mūšius, kur nors kiek daugiau raundų ar daugiau žaidėjų susirenka, atsiranda bugai ir viskas baigiasi. Ar per tiek raundų nepasitaikė žaidimo klaidų? :)
      Reiktų nusispjauti per petį :D bent su bugais susitvarkė, pastrigę ar pasisklaidę nebuvo niekas. O patobulinti aišku būtų kur, gal daugiau laivų sukišti į langelius, kad daugiau žūtų kaip sausumoj ... arba kovos lauką padidintų... Tobulėti juk yra kur, seniau būdavo keista matyti žaidėjus su 30k generolų, dabar su tiek į top 100 pagal GT nebepapuoli... turiu galvoje viskas tobulėja, galėtų ir toj vietoj kažką nuveikti:)

Na ir pabaigai, ką apie tavo malonų įprotį mano šeimos nariai? Labai bara, kad tiek laiko praleidi žaidime?
      Šiaip šiuo laikotarpiu tikrai daug mažiau praleidžiu laiko negu anksčiau, kai dar aktyviai žaidžiau piratais to laiko tikrai nemažai surydavo, o dabar pasijungi, resursus pastumdai ir tiek, nebent koks naujokėlis sugalvoja apiplėšti, tai veiklos turiu kol atsiimu su procentais.

Nuoširdus ačiū Bajorui už atsakymus :love:

The post was edited 6 times, last by Brolis ().

• Sveiki,

Gan įspūdingas interviu bei Ledi sugrįžimas. Džiugu matyti jus sugrįžusią. :) Bajoro interviu patiko, senesnį skaičiau kaip ir. Tai vis skirtumų ir panašumų ieškau.. :D Bajoras teisus, biški masę užsivertę buvom, bet tikrai kas Epsilone sėdi tai matė permainas -AO-. Ir tikrai geru keliu judame. :)

Kartmanai, dėl šito tai jo, sstrekass, baba, Zipas, ATB, veja bei Ronis bei dar nemaža dalis yra kultūringų ir gan drąsių ir šnekančių žaidėjų, kurie turėtų manau ką pasakyti, kaip ir pats tu. :) Neveltui Namų sekretorius esi, iškalbus. ':D O ir visi trys AH nariai nepamirškim.. ?( -AO- gretose jei nesuklystu yra gan iškalbus žaidėjas, kuris papasakotų ne tik apie sujungimą ir buvusią padėtį Epsilone, tai Mirties Angelas. Daug yra talentų epsilone, tik rinkis. :D Kai tik baigsiu mini "atostogėles" vėl grįšiu ginti AH garbės.

O interviu kaip ir minėjau, liux. :) Patiko. :) Kaip matom Ledi talentas nerūdija kaip antai mūsų karų, nuvarginti kalavijai. :D
      "Veni, vidi, viči" Atėjau, pamačiau, nugalėjau. Julius Caesar.

The post was edited 3 times, last by Daktaras ().