Zeta pradžia

  This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  Hi,

  You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
  Please register there to continue with usage.

  Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

  Ikariam team

  • Zeta pradžia

   Sveiki visi, pagaliau susikūrė naujas ikariam serveris Zeta, įsikūriau ir norėčiau pasiūlyti prisidėti prie manęs,
   kam nesunku parašykite man į pm čia forume ir aš jums atsiūsiu nuoroda, kur galėsite gyventi prie manęs ir įgausite galimybė prisidėti prie mano aljanso.

   Sėkmės visiems

   Redaguota brolis: skelbti privačią kontaktinę informaciją forume draudžiama. Mes neturime galimybių patikrinti ar ji išties priklauso jums. Ačiū už supratingumą.

   The post was edited 1 time, last by Brolis ().

  • Nenoriu kurti naujos temos, o kam asmeniskai rasyti irgi nezinau. Zeta serveryje visiska betvarke, bent jau dvejose salose aplink yra po 10 nenaudojamu miestu, ir labai panasu kad tie miestai to pacio asmens, pilku fonu stovi amzinybe, gal kas nors gali paspartinti ir sutvarkyti sita nesamone? Aktyvus zaidejai negali plestis, labai idomus budas pritraukiant naujus zmones zaisti :thumbup: . Jeigu kas nors sitame numirusiame forume/zaidime perskaitys dekui uz demesi ir laukiam greitesniu darbu.
  • Sveikas, na taip. prikūrė čia tų serverių, net mane šiek tiek nustebino... :pillepalle: Buvo 5 serveriai, sujungė ir paliko 2 serverius, o dabar vėl 5 serveriai.... :monster: Betvarkė vyksta ane? Na bet GF to ir nori, kad žmonės kuo daugiau pinigų ikištų į žaidimą, o tai dažniausiai vyksta serverio pradžioje.... :D