Interviu grįžta. Eteryje - Vulkee!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Interviu grįžta. Eteryje - Vulkee!

Sveiki,

praėjo daug laiko, prieš kiek mažiau nei metus atrodė, kad Interviu vėl grįš Foruman, bet po Ledi Bajoro interviu vėl viskas aprimo. Štai po metų, turėjau galimybę "ištardyti" asmenybę, save vadinančią karštakošę, žaidėją, geriau žinoma slapyvardžiu - vulkee. :) Tad pristatau ją Ikariam Bendruomenei, kas žinote ją - pagilinsite žinias, o kas negirdėję - susipažinsite. Šiame trumpame interviu papasakosime plačiau apie minėtą iniciatyviąją ir ambicingąją lyderę. Akis žemyn. :)

Koks jūsų vardas? Amžius? Ir kiek laiko žaidžiate Ikariam? :)
      Reda mano vardas, man 33 metai, žaidziu, oi nepamenu jau kiek, kai beta dar buvo jaunas servas. :)

Kokia reikšmė jūsų Ikariam slapyvardžio? :) Tam tikros sąsajos su vilkais? :)
      Ne, tiesiog turėjau šunį vulkaną, žinai kai prisiriši labai prie naminių gyvūnų. :) Sutrumpintai vadinom Vulkis.. Tai pavertus į moterišką gaunasi vulke. :) Už savus tai kaip vilke puolu. :)

Kokiuose šiuo metu aljansuose žaidžiate? Ir kokią padėtį užimate? :)
      Žaidziu tik LTU, esu alijanso lyderė.

Kiek laiko esate LTU lyderė? Kaip keitėsi jūsų padėtis LTU aljanse bėgant laikui? Ar visada buvote LTU lyderė? Ar esate jo įkūrėja? :)
      Lydere esu jau geri kokie metai, bijau pameluot..
      Buvau eilinė žaidėja užverbuota dar Betoje.. O paskui pamatė, kad gal karinga ir ryžtinga, sunku pasakyt ką pastebėjo. Tai lyderiui sumasčius pasitraukt iš žaidimo dare ale toki kaip konkursą kandidato ieškojo.. Bet aš kandidatūros nekeliau, sakiau nenoriu tokiu pareigų, nereikia.. Nes lyderes posto jau esu atsikandusi. :) Mes dviese sukurem -PA- alijansa.. Ir paskui pasitraukiau is ten. :)

Kaip keitėsi LTU aljanso politika Betoj ir po sujungimo Epsilone karų ir diplomatijos atžvilgiu? :) Kaip vertini esamą Epsilon padėtį aljansų? Karus, taikas, piratavimus ir ūkininkavimus? :)
      Aljanso politika nepasikeitė nei biški, stengiuos išlaikyt senąją. :) Priešų turi visi ir mes ne išlyga. :) Manau turim daugiau priešų nei draugų :)) Diplomatijos didėles nepalaikom jei užkabina. Nepuolam rašyt ilgiausių laišku, kokie niekšai ir ką negerai padarėt. :)) Esama aljansų padėtis, atvirai pasakius, jau nusistovėjusi, mažiem ir jauniem aljansam cia prasimušti beveik neįmanoma, nes juos užgozia ir praryja didesni aljansai. :) O didžioji dalis aljansų apsikaišę taikos sutartim ir vegetuoja. :)
      Po pakeitimų, piratavimas pasiliko labai nebeįdomus,. Turiu omeny, kai sumažino resursus, nebėra dėl ko stengtis plaukti ,reidinti.. žaidimas pradeda nusibosti, nes darosi labiau komercinis. :)

Neseniai buvo atidarytas naujasis Zeta serveris. Nekilo noras pradėti LTU užkariavimus jame? Ir ką manote apie naujo pasaulio įkurtuves užuot senųjų pagyvinimą ar net sujungimą? :)
      Sakyčiau naujas pasaulis labai super dalykas. Kodel? Nes visiems yra prieiga pradėti viską nuo nulio,prisiminti žaidima nuo ko viskas prasidėjo. :) Kai esi dar mažas, kai dar reikia augt,reikia resursu ir t.t. Plius nėra jokiu nusistovėjusių tvarkų, čia priešai čia draugai ar dar kas..
      Naujam pasauly LTU užkariavimų nebus. :) Nemeluosiu,turiu ten mažą acc, bet nepriklausysiu niekam, plėšiu ir eisiu kur norėsiu be jokių apribojimų tiesiog žaisiu. :)

Kaip minėjote, LTU turi daugiau priešų nei draugų. Kokie priešininkai, su kuriais kariavote ar kariaujate, jūsų manymu buvo nelengvas iššūkis jūsų karo mašinai pastoti kelią? :)
      Kai kariauji ne prieš vieną aljansą, o prieš kelis, negaliu įvardinti vieno konkretaus. :)

Laiko daug praėjo nuo momento jums įžengus į Ikariam areną, galbūt pamenate žmogų kokį, žaidėją, kuris jus išmokė karo pradmenų ar lyderystės?
      Karo pradmenų išmoke keli žmonės.. Arunke, Kikolis, Senelis ir dauguma senųjų žaidejų. :) Užaugau senajame -BT- aljanse Betoje. Kartu augau su aljansu, buvo labai gera kompanija, geri žaidejai,kovingi,draugiški, geri buvo laikai. :) Bemiegės naktys besiuntinėjat laivus, karius ,smagu prisimint. :) Nelabai išeina man diplomatiškai bendraut, jei mane supykdo, esu karštakošė ir nevisada išeina išlikt ramiai. :) Jau iš senesnių žaidejų, priešų, manau mane jau žino. :)

Jeigu reikėtų įvardinti 3 tavo nuomone labiausiai nusipelniusius tavo pagarbos žaidėjus, iš LTU ar už jo ribų, kokie jie būtų? :)
      Err0r, culio, strike ir kubikas LTU , Trikse, viena šauniausių merginų pasaulyje, o iš priešų tai galiu įvardint tik vieną, tai būtų - zaris1. Šaunuolis žmogus, kad ir priešiški aljansai, visada bendraujantis, be įžeidinėjimų be šiukšlių pylimo. Jei jau būna, kad kur apsistūmdom ar jūroje ar sausumoje, apsikeičiam šmaikščiom žinutėm su šypsena be pykčio. Šaunus, malonus žmogus. :) Klausei dėl trijų, tiesiog jų yra truputi daugiau. :)

Gal yra koks aljansas, kurio labiausiai nemėgote ar negarbingu laikėte?
      Žinoma yra. :) Buvęs -AO-, dabar -BT- vadinamas. :D

Turite omeny -AO- persivadinųsi į -BT-? Kaip keitėsi jūsų ryšiai su šiuo aljansu, su -AO- kariavote metus kaip žinoma ir tuomet jiems persivadinus į -BT- nepasikeitė santykiai. Ten žaidžia tie patys žaidėjai, kurie jums prieglobstį Betoj suteikė pradžioje, su jais šalti santykiai? :)
      Per tiek metų senųjų žaidėjų likę vos keli tai teigti, jog kariauju prieš tuos žaidejus su kuriais užaugau būtų ne tik, kad per drąsu, bet ir visiška nesąmonė. :)
      Su jais santykių nėra, tik nuolatinė trintis. :D Vis kažkur susitinkam. :)

Praeitame savo interviu, Bajoras teigė, jog prieš pasaulių sujungimą _AH_ ir jų sąjungininkai norėjo suremti ginklus su LTU koalicija. "Futuristinis" klausimas, jei įvyktų pasaulių sujungimas, su kokiais priešais LTU norėtų suremti ginklus? :)
      Bajoras šiai minutei buvo LTU. :)) Išlieka visi tie patys priešiški aljansai: -BT-, E-X, JT-D. :)

Kaip manote, ką apie jus mano kiti? Kokia jus mato LTU aljansas ir kokią save perteikiate priešams?
      Iš priešiškų aljansų niekas manęs nemėgsta. :) Bet kaip gaila, kad man nerūpi. :D

Minėjote, kad žaidimas tampa komercinis. Ko jūsų nuomone trūksta Ikariam'ui šiuo metu?
      Paskata piratavimui dingo, nes sumažėjo duodamų resursų. Nors piratavimas be ambrozijos ir nelabai gaudavosi, norint būt pirmam, leidi pinigus.. Dienos bonusai sumažinti, prekybininkai, fontanai ir panašiai.. Čia gali žaisti vyresnio amžiaus žmonės, kurie patys jau dirba ir uzsidirba, gali keisti sau, pirkt ambroziją ir panašiai. Jaunuoliai, kurie pradeda žaist, po kelių mėnesių meta žaidimą , nes nebeįdomu. Nori pagreitint laivus ambrozijos reikia, nori pagreitint pastato kelima, ambrozijos reikia ir t.t.. Padarė barbarus kiekvienoje saloje, dabar gali kovot tik su jais. :))

Įsivaizduokite, dienai GameForge leidžia jums pakeisti Ikariam projekte kažkokį dalyką, ką pakeistumėt ar pridėtumėt? :)
      Panaikinčiau piratus pirmoje eilėje. :) Nes tai žaidimas žaidime.. Nors realiai priverčia dažniau būt prisijungus. :D

Ir taip pat ko palinkėtumėt LTU kolektyvui ir Ikariam Bendruomenei? :)
      LTU palinkečiau ištvermės su manim. :D Visai likusiai Ikariam bendruomenei būti aktyvesniems, draugiškesniems, karingesniems. :) Labai daug piktų žmonių aplink. Džiaukites, kariaukit ir užkariaukit! :)

Labai dėkingas vulkei'ei už interviu. :))
      "The bowl is most useful when it's empty" Lao Tzu

The post was edited 1 time, last by Vermacht ().

• Tikrai buvo labai įdomu ir laikas skaitant neprailgo, pagaliau vėl įnešta gyvumo foruman, nes pastaruoju metu čia tylu, kaip ir pačiame ikariamo žaidime!!

P.S Dar atsimenu laikus, kai KB (ex.BT-a) kaudavosi su LTU ir jų kompanija. Nostalgija vis užplūsta prisimenant kokie tada vykdavo įnirtingi mūšiai, bei susirėmimai.

Sėkmės, bei stiprybės tau Vulkee vadovaujant tokiam dideliam aljansui ;)

Lauksime daugiau, tokių nuotaikingų, bei įdomių interviu, bent jau tai pagyviną forumą :)