Vakaro pokalbis su Lordu Kasturo

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Vakaro pokalbis su Lordu Kasturo

Sveiki,

po pastarojo interviu nusprendžiau pabandyti sėkmę ir rasti panašią, iškalbingą personą. Radau žaidėją, kurį manau prisimena dalis Alpha pasaulio veteranų. Žmogelio už liežuvio tempt nereikėjo ir viskas sklandžiai gavosi. :) Sužinojau daugiau nei tikėjausi išgirsiąs, istorijoje įsipynusios detalės apie -INF-, -AO- aljansus, tai nėra įprastas interviu. Tad nesukant žodžių į vatą, "interviu su Kasturu" jūsų skaitymui. :) Akis žemyn. :)

Kuo vardu? Koks jūsų amžius? Ką veikiate gyvenime?
      Deivydas, 24, esu studentas.

Kiek laiko žaidžiate Ikariam projekte?
      Nuo tada, kai mano kaimynas Kailis pradėjo žaisti - 03.02.2009 14:48:15.

Kokiuose aljansuose žaidėte? Ar pačiam teko patirti lyderystės skonį? Ir kokiame dabar žaidžiate?
      Senovės graikai - lyderis
      Teutonų Ordinas - lyderis
      Trilypes Sąjungos - lyderis
      Lordo aljanso - lyderis

Žaidziau ATT, INF, Aukso Ordos generolas ir vienas iš jos įkūrėjų, LDK, EX....ir kiti.
      Dabar K-K žaidžiu.
      Daugelio ir net nepamenu kur buvau, nemažai laiko praėjo.
      Dar Drgn - Diplomatas
      Drk dar toks buvo.

Kaip keitėsi jūsų žaidimo stilius per metus? Kariavote daugiau ar buvote ūkininkas?
      Esu ir ūkininkas ir karys, mėgstu tobulinti savo anketą, kad kariauti būtų paprasčiau ir nestovėti vietoj su anketa. Kariauta buvo ir su ATT, ATIKA, INF. Kariauta buvo Aukso Ordos ir Kraujo Kainos, o dabar tarp Kraujo Kainos ir LDK, manau keičiu ikariamo pasaulį, darau jį įdomesnį, taip pat nepaisau nieko, jokiu autoritetų. Bet su metais pasikeičiau - nesu jau toks karštakošis kaip ankščiau, žaidžiu truputi protingiau, negu ankščiau.

Minėjote lyderis buvote kelių aljansų? Kiek laiko juo buvote? Kokio dydžio grupei žmonių vadovavote? Kokiuose pasauliuose žaidėte?
      4 aljansų: Senoves Graikų apie metus 90 žmonių, Teutonų ir panašiai apie 20, o kitų apie puse metų apie keletą žmonių. Alpha, Beta ir dabartinis
      Epsilon

Minėjote būvimą -INF- , -AO- ir K-K aljansuose? Kaip ten atsidūrėte?
      INF tiesiog norėjo prisijungti stiprių žmoniu tad nutarė kariauti prieš mane tad atsidūriau INF.

Po sujungimo nutarėm įkurti kartu su Daktaru savo aljansą - Aukso Orda.
      Pasitraukus Daktarui iš ikariam ir Aukso Ordos pasikeitus vadovybei ir pavadinimui tiesiog nebuvo išeities nusprendžiau palikti -AO- (dabartinį -BT-) ir prisijungti prie Kraujo Kainos.

Kaip susipažinote su Daktaru ir iš kur kilo mintis sukurti -AO-? Minėjote lyderis buvote ne syk ankščiau, ar galvojote apie galimą -AO- kandidatūrą į lyderio postą?
      Per žaidimą Alphos pasaulyje aš net jam daviau viena iš savo anketų , o sukurti -AO- buvo Daktaro idėja, na ir tam buvo palankus metas - pasaulių sujungimas, o lyderiu nenorėjau būti. Tai juodas darbas, kuris reikalauja beprotiškai daug laiko.
      Tiesiog per žaidimą niekam nenoriu priklausyti, bet situacija ikariame susiklostė kitaip.

Žaidžiate K-K aljanse, kokias ten pareigas užimate?
      Tiesiog esu eilinis karys, nesiskundžiu, sau kariauju, ferminu... Jokios atsakomybės, tiesiog noriu mėgautis žaidimu. Gal pasenau, ką gali žinoti, net ir patys stipriausi generolai kažkada pralaimi ir pavargsta, ikariame nenugalimų nėra.

Kuris aljansas/kolektyvas labiausiai jums buvo "prie širdies" ir su kuriuo buvo malonu žaisti?
      Žinoma Aukso Orda, buvo puikus kolektyvas, bet gaila daug žaidėjų pasitraukė, išdavė...toks jau tas ikariamas

Sakėte, jog Daktarui pasitraukus ir jums išėjus iš -BT-(-AO-), naujasis lyderis jums siūlė grįžti į grupę. Kodėl nesutikote?
      Tai jau buvo visiškai skirtingas aljansas, taip net siūlė miestus perkelt, būtų pirkę ambroziją. Tiesiog esu principingas, man išėjus iš aljanso pradėjo mane vertinti visi ir na... tiesiog nepatiko naujas, pasikeitęs kolektyvas.

Kuo skirtingas? Kolektyvas juk tas pats buvo ar ne?
      Naujas lyderis nepatiko.

Bendravus man su vis naujais žaidėjais ir renkant medžiagą interviu, girdėjau žmonių sakančių, jog K-K išardė -AO-. Mano paskutinė interviu viešnia vulkee teigė priešingai. Ką K-K apie tai kalba? Ką pats apie šią situaciją pasakyti galite?
      Ordos niekas neišardė, pakeitė tiesiog pavadinimą. O kas ką kalba tai kiekvieno asmeninis reikalas, kiekvienas turi savo nuomonę.

Teigėte, jog buvote -AO- generolas, kaip keitėsi aljanso politika jums užimant šias pareigas? Kas sudarė aljanso vadovybę? Ir kokias pareigas užėmė?
      Na tiesiog turėjome stiprų kolektyvą, kuris palaike vienas kitą. Karas buvo ne našta, o malonumas. Mūsų politika buvo labai agresyvi, nieko nepaisėm, jokiu aljansų, buvom jauni ir ambicingi. Dakaras - lyderis, namų sekretorius, Kailis - diplomatas, aš Lordas - generolas.

Na peršokim iš praeities į dabartį. Su kokiais priešais K-K kariauja? Kokia jų aljanso politika?
      Priešų yra labai daug, yra kas veikt. LDK, JT-D, -BT-, -EXT-. Na, o politika paprasta - kautis su priešais.

Kaip galvojate, ko trūksta šiuo metu ikariamui?
      Aktyvių žmonių.

Kaip vertinate epsilon pasaulio aljansus ir karus? Užtenka jų? Ar kaip tik reikia daugiau aljansų?
      Vertinu gerai, veiksmo yra, smagu žaisti kaip vyksta karai, užtenka pilnai aljansų, lyginant su žaidėjų skaičiumi.

Nežinau ar esate pažįstamas su Delta, bet kaip galvojate, kuris aljansas ikariam LT bendruomenėje jūsų nuomone stipriausias ir agresyviausias?
      Manau INF aljansas pats stipriausias, ten chebra gerai susižaidus, ten žaidžia puikūs žaidėjai.

Išvardinkite jūsų nuomone 3 žaidėjus, nusipelniusius jūsų pagarbos ir 3 žaidėjus, kuriems nejaučiate pagarbos.
      Nusipelnė mano pagarbos: 1. Kailis 2. Daktaras. 3. Savage1

Nejaučiu pagarbos : 1. Tavo mamai (toks žaidejas) 2. Paulele (toks buvo žaidejas) 3. Ir Atikos lyderei Akelai

Gal pamenate savo smagiausią nuotykį ikariame kokį? Mūšį ar dar kažką?
      Na atsimenu, priešingai smagiausiam, kaip gavau baną per Kalėdas... Nuotykį, kaip daužiau priešus ir buvau 2 mėnesius pagal puolimą pirmas.

Kaip manote, ką reikia pakeisti ikariame, kad padaugėtų žaidėjų?
      Sujungti pasaulius, o neatidarinėti tuščius serverius.

O dabar tradicija, palinkėjimas Ikariam bendruomenei. :))
      Nemeskit žaisti ikariamo.

Gan ilgas pokalbis. :D Bet dėkingas šiam žaidėjui, gan informatyvus. :)
      "The bowl is most useful when it's empty" Lao Tzu

The post was edited 1 time, last by Vermacht: K ().