Administracijos darbas

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Administracijos darbas

Sveiki, noriu viešai pareikšti nepasitenkinimą žaidimo administratorių darbu, o būtent : ar gali administratorius žaidėjui nurodyti asmenį, kas apie jį raportavo ?? Pažeidimas buvo akivaizdus, bet varnas varnui akies nekerta, kaip sakoma. Tai yra visiška nekompetencija ir manipuliavimas suteikta valdžia. Be to yra žinoma ir kitų atvejų, kurie kelia įtarimą administratorių įsikišimu į žaidimą. Labai gaila, kad nesugebate išlaikyti savo profesionalumo. Atsakingai pareiškiu, kad esate neverti šių pareigų, jei ir toliau taip. :growup:
    • Na kiek man kartų tekę susidurti su šia problema (mano perspektyva ar kolegų perspektyva) tai niekas niekada nepasakydavo kas raportuodavo...Na bet matai, nesakau, kad čia yra kokia nors korupcija ar kažkas panašaus, bet korupcija ir pažintys slypi visur... :(
    • Bacila wrote:

Sveiki, noriu viešai pareikšti nepasitenkinimą žaidimo administratorių darbu, o būtent : ar gali administratorius žaidėjui nurodyti asmenį, kas apie jį raportavo ?? Pažeidimas buvo akivaizdus, bet varnas varnui akies nekerta, kaip sakoma. Tai yra visiška nekompetencija ir manipuliavimas suteikta valdžia. Be to yra žinoma ir kitų atvejų, kurie kelia įtarimą administratorių įsikišimu į žaidimą. Labai gaila, kad nesugebate išlaikyti savo profesionalumo. Atsakingai pareiškiu, kad esate neverti šių pareigų, jei ir toliau taip. :growup:
      Negali.
    • New

Bacila, senai žinomas šitas dalykas. Yra neaiškūs "debesys" , t.y. žmonių grupės kurie yra virš žaidėjų ir įtakoja žaidėjų žaidimą ar yra šališki kažkam. Neakivaizdžiai palaiko kažkieno interesus ir dalinai ar sąlyginai padeda tam tikrai žmonių grupei žaidėjų. Neaišku dėl asmeninių pažinčių, pinigų ar ko, bet yra tam tikri stimulai, dėl kurių vis vyksta intervencijos. Čia underground tema. Adminai tokiems dalykams sakytų rodyk įrodymus, kai patys užbanine niekada neįrodo savų. Kaip anksčiau vienas admin yra sakęs: "Man sako aš baninu, nesigilinu kodėl ir ar yra pagrįsta ban". Tai žinai. Tiesiog vengti reik adminkstracijos, stengtis nesukčiauti, nes kitaip tapsi jų sąrašo dalim. Nemėgstamų personų aišku. Aišku vėl gi negalima sakyti, jog visi adminai neatlieka savo pareigų. Yra tam tikri administracijos atstovai, kurie tikrai gerai atlieka savo darbą ir viską nuodugniai išsiaiškina ir tik tada verdiktą skelbia a.k.a. baną duoda. Bet yra daug nutikimų kurie vėl gi nedokumentuoti tad negalim įrodyti nieko. Lieki tik tu pats, žaidėjas ir tavo žaidimas.
      "Veni, vidi, viči" Atėjau, pamačiau, nugalėjau. Julius Caesar.