atspekit kas laimejo?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• atspekit kas laimejo?

1. Raundas: 394 kariai (-ių) puola P-4 miestą.
      Puolamoji jėga: 15584.1. Raundas: 109 kariai (-ių) gina P-4 miestą.
      Gynybinė jėga: 21182.1. Raundas: Raundas baigta
      Frc,cukrus ir norwayv kada baiksis pagaliau nesamones tos,jei zaidziam zaidziam saziningai,norwayv prasau oficialiai paaiskint zmonem kaip skreenus daryt as idesisu 50 tau ir pazesiu tavo reakcija,ar imsies sankciju savo alijanso nariu
    • <cenzura, buvo pasieptas zmogaus intelektas>, prie ko cia Frc ir norwayv? as kaip tik prasiau ju nesikisti ir man nepadeti ir kad taves nepultu, nes su tavim asmenishkai susidorosiu ir net stengtis nereikes, zinau kad tai bisq savanaudiska bet ir del to kad man vienam tavo visi resursai atiteks :D
      nemoki screenshotu imest, o gal ir padaryt? nieko tokio, jei labai nori galiu uz tave imesti screenshotus tik paprasyk :)
    • cukrus wrote:

<cenzura, buvo pasieptas zmogaus intelektas>, prie ko cia Frc ir norwayv? as kaip tik prasiau ju nesikisti ir man nepadeti ir kad taves nepultu, nes su tavim asmenishkai susidorosiu ir net stengtis nereikes, zinau kad tai bisq savanaudiska bet ir del to kad man vienam tavo visi resursai atiteks :D
      nemoki screenshotu imest, o gal ir padaryt? nieko tokio, jei labai nori galiu uz tave imesti screenshotus tik paprasyk :)
      Cukrus norint susidorot su kazkuo reik turet armijos ir proto,o pas nera nei vieno nei kito,pas tave vienas privalumas-adminai tavo alijanso nariai,kuo tu ir naudojiesi,kas mane labai nervina,noriu zaist saziningai!
    • Kaili tu mastyk biski. Generolus vien paligink kiek kas turite. o poto snekek apie adminus. Cukrus turi apie metus patirties, ko tu tikrai neturi. O
      uz smeizima adminu, gali gauti bana, tai galvok ka rasai ir kur rasai. Tau nedaeina kad mes nieko negalime zaidime itakoti, nei greitesnio vistymosi nei nieko. Jei kazkas nepatinka, parasyk vyriausiam musu sefui. Isdeskyt kas ir kaip ir kaip adminai "padeda" cukrui zaisti. http://board.ikariam.lt/index.php?page=Team < cia butu comunity manager, jam rasyti gali tik angliskai.
    • egliukas wrote:

Kailis, patariu tau maziau kisti visur tuos adminus, jei tau nesiseka zaisti, tai tikrai ne adminai kalti.

egliukas, o kas kalti, kai nesiseka gyvenime??? Juk Dievas ar dievai :D Tai ciuju irgi panasiai.
      Adminai priziuri tik serverio darba ir taisykliu laikymasi ir jeigu kazkas pazeidzia taisykles, tai nereiskia, kad aminai kalti, kad ju buvo nelaikytasi. Zinoma adminai irgi zmones ir kartais padaro klaidu ir reikia tai suprasti ;)
    • bet kaltinti zmogu, kad jis savivaliauja, nes jis adminas (apie cukru as cia), kuris niekada nebuvo adminas, ar kaip kitaip priklause komandai, tai sorry bet mane tai jau knisa.

aisku visada lengviau apkaltinti kitus, bet ne save.
      Brangūs žaidėjai, aš jau 100 metų nežaidžiu Ikariam, nesu komandos narė, nerašykit man PM žinučių dėl žaidimo/forumo problemų. Aš jų neperskaitysiu ir jums nepadėsiu. Jums padės tik support sistema.